header-dottore-liscie-fake-bake

MINE TAN

Minetan_LogoKilka słów o …

Płyny do opalania  TanExpert i MineTan stanowią totalną innowację, pozostawiają widoczne efekty już w pierwszej godzinie po aplikacji. To właśnie jedna z kluczowych właściwości, które stanowią ogromną zaletę na tle konkurencji. Ponadto wszystkie preparaty zapewniają piękny i naturalny odcień, w którym zakochasz się od pierwszego użycia. Zapomnij o nienaturalnych pomarańczowych tonach i nieprzyjemnym zapachu sztucznej opalenizny. Poznaj preparaty nowej generacji, odpowiednie dla wegan, nietestowane na zwierzętach i zawierające w 100% naturalne DHA.

Najważniejsze zalety

  • w 100% organiczny skład,
  • naturalne, chłodne odcienie bez pomarańczowych tonów,
  • brak dokuczliwego zapachu barwnika wstępnego
  • brak uczucia lepkości skóry po nałożeniu barwnika wstępnego
  • i co najważniejsze trzymamy na ciele od 1 do 3h 🙂 gdzie 1h = lekki efekt / 2h = średni / 3h = mocny. Oczywiście jeśli ktoś sobie życzy to można trzymać płyn (do 8h) ale po 3 jest już intensywny i piękny efekt.
  • kosmetyki przyjazne środowisku

mine tan

 

Źródło: tanexpert24.pl

Zobacz cennik

FAKE BAKE

Kilka słów o …

Firma Fake Bake została założona w USA w 1995 roku. Jako pierwsza wprowadziła na rynek samoopalacze łączące składniki brązujące pochodzenia naturalnego – DHA i Erytrulozę – zapewniające utrzymującą się dłużej (nawet o 50%) i bardziej naturalnie wyglądającą opaleniznę. Wielkość sprzedaży detalicznej produktów Fake Bake była natychmiastowym sukcesem. Docenione zarówno przez ekspertów kosmetologii, jak i celebrytów szybko doczekały się powszechnego uznania i licznych wyróżnień. Trampoliną w drodze na szczyt okazał się ranking we wpływowym czasopiśmie New York Times, nadający serii produktów Fake Bake pierwsze miejsce w kategorii samoopalaczy (do oceny poddano 22 konkurencyjne kosmetyki).plakat-opalanie-salon

Jak działają samoopalacze firmy Fake Bake?

Fake Bake zawiera najlepsze naturalne składniki brązujące: DHA, Erytrulozę oraz DMI. Najwyższej jakości DHA w połączeniu ze zwiększającym jego wchłanianie DMI reaguje z aminokwasami powierzchownej warstwy naskórka (warstwa rogowa), przekształcając się w opaleniznę idealnie dopasowaną do naturalnego odcienia skóry. Erytruloza rozwija opaleniznę wolniej, przez co efekt utrzymuje się dłużej. W tym połączeniu składniki zapewniają naturalnie wyglądającą opaleniznę, minimalizując ryzyko powstawania smug i przebarwień. Dzięki nim opalenizna blednie powoli i równomiernie, zachowując naturalny wygląd przez cały czas.
 

Efekty:

– szybki, intensywny i długotrwały efekt opalenizny,

– łatwa aplikacja dzięki formule „widzisz gdzie nakładasz”,

– działanie anty-aging, nawilżające, ujędrniające,

– zawierają składniki pochodzenia naturalnego,

– dopasowują się do karnacji oraz rodzaju skóry,

 – posiadają przyjemny zapach,

– nie są testowane na zwierzętach,

– nie zawierają parabenów.

Opalenizna utrzymuje się 7-10 dni.

 

Zobacz cennik

NOWOŚĆ W SALONIE DOTTORE!

JAPOŃSKI MASAŻ KOBIDO
I MIKRODERMABRAZJA

Super oferty pakietowe

Pakiet 4 zabiegów (50% jednego zabiegu gratis)
Pakiet 6 zabiegów - 1 zabieg gratis
Pakiet 10 zabiegów - 2 zabiegi gratis